دبستان ؛ پیش دبستان و موسسه زبان بصــیرت
این وب پلي است بین اولیای محترم دانش آموزان و اولیای مدرسه

http://www.fereshteha1382.ir

آدرس جدید مهد و پیش دبستانی فرشته ها را به اطلاع دوستان وب و همکاران محترمم می رسانم .


برچسب‌ها: آدرس وب

ارسال توسط مدیر وب
 
تاريخ : ۹۲/۱۱/۲۳
چند مدتی هست که به علت حجم زیاد کاری نتونسته ام وب را آپدیت کنم و اخبار مدرسه را به اطلاع برسانم . حال فرصتی است تا گوشه ای از مسائل را مطرح کنم و به عرض اولیای محترم برسانم . 

- دانش آموزان کلاس سوم و کلاس چهارم در دو گروه در جشنواره جابر ابن حیان شرکت کردند.

- بعد از راه اندازی دو کلاس با تکنولوژی ویدیو پروجکشن کلا سهای سوم و چهارم در دست اقدام است . 

- دانش آموزان در مسابقات قرآن و نماز و نمایش و سرود کاندیدا و شرکت داده شده اند .

- lcd دیواری مدرسه با 42 اینچ نصب شد هفته آتی راه اندازی می شود . 

- از کلاس های اول تا ششم از 25 بهمن به بعد هر هفته دو بار آزمون ریاضی و یک بار آزمون جامع دروس به عمل خواهد آمد .

- دانش آموزان در مراسمات دهه فجر همکاری کردند و دو نفر از نماز خوان های مدرسه با اهدای پاداش نقدی تشویق شدند .

-بازدید های مکرر مدیر مدرسه از کلاس های درس همچنان ادامه داشته با اولیای محترم مسائل درسی هماهنگ میشود .

- ...... غالب دانش آموزان در کارهای گروهی شرکت داده شده و از توانایی های آنها استفاده میشود .

- پیش بینی میشود دبستان دخترانه بصیرت را برای سال آتی راه اندازی کنیم . در حال اقدام هستیم .

از اولیای محترمی که با نظرات و پیشنهادات خوب خودشان مدیر مدرسه را یاری میکنند سپاسگزاریم.


برچسب‌ها: اخبار, مدرسه, میانه, پیش دبستان, دبستان

ارسال توسط مدیر وب
 
تاريخ : ۹۲/۱۰/۱۳

از این به بعد با این شماره ارسال پیامک خواهیم داشت مد نظر اولیای محترم باشد ۰۹۳۸۷۲۵۸۵۳۶



ارسال توسط مدیر وب

خبر اول : از اول مهر ماه دانش آموزان مدرسه با مطالب متنوعی در حوزه  مناسبت ها ؛ اخلاق ؛ معرفی مشاغل ؛ مقررات مدرسه و جامعه ؛ مسائل اجتماعی و ... بهداشت و محیط زیست و مطالب علمی  و ... عناوین دلخواه خود با ایستادن در پشت تریبون کنفرانس به ارائه مطالب خود پرداختند . به زودی تصاویری از این کنفرانس ها را در وب خواهیم گذاشت . تا کنون بیش از ۲۱ مورد به ارائه کنفرانس پرداخته اند و بیش از ۱۷ نفر در نوبت آبان ماه هستند .در این کنفرانس ها با توضیحات همکاران و سوال جواب هایی که فی المجلس وسیله دانش آموزان و بالعکس همکاران با دانش آموزان صورت میگیرد فراگیران مجال می یابند تا با دسترسی به اطلاعات جدید به تقویت خزانه لغات پرداخته به گجینه اطلاعات خود بیفزایند  .

پیش بینی میشود هر دانش آموز در طول سال حداقل ۴ بار ارائه داشته باشد . گفتنی است نو آموزان پیش دبستانی نیز در همین خصوص فعالیت هایی را سازمان داده اند و آماده ارائه  هستند که مستقلا آپلود خواهد شد  .... فعلا منتظر باشید .

خبر دوم : بعد از تشکیل جلسه با اولیای محترم و موافقت آنان مسائل درسی و رفتاری دانش آموزان بدانها پیامک میشود . استقبال اولیای محترم از این طرح بسیارقابل تو جه است .

خبر سوم : به زودی جلسه اولیای دانش آموزان پیش دبستانی با هدف در جریان قرار گرفتن آز آموزش های داده شده تشکیل میگردد . در این جلسه کلیه دفاتر کار و فعالیت های عملی فراگیران به رویت اولیا خواهد رسید .

خبر چهارم : با تامین ویدیو پروژکتور برای کلاس های مدرسه و تامین نرم افزارهای لازم هر یک از پایه ها عملا دانش آموزان با درگیر شدن با فعالیت های آموزشی بر مبنای نرم افزار در یادگیری نقش مستقیمی ایفا میکنند .



ارسال توسط مدیر وب

به خاطر بسپاريد !

۰۹۳۸۷۲۵۸۵۳۶

از اين پس پيامك ها و اطلاعيه هاي ضروري آموزشگاه زبان و پيش دبستاني و دبستان غير دولتي بصيرت با همين شماره به اولياي محترم ارسال خواهد شد . اولياي محترم مستحضر باشند كه اين سامانه پيامكي مدرسه است و پاسخگوي تماس هاي تلفني يا پيامك هاي شما نخواهد بود . چنانچه نياز به تماس و ارتباط داشته باشيد لطفا فقط در ساعات آموزشي با تلفن موسسه تماس حاصل فرماييد .



ارسال توسط مدیر وب

این واحد آموزشی برای تدریس زبان پایه در کلاس های فوق برنامه پیش دبســتانی درطـــول ســـالتحصیــلی 93 -92 و تدریس سطوح پیشرفته در موسسه زبان خود دعوت به همکاری مینماید . حائزین شرایط میتوانند با شماره ۲۲۴۴۶۷۱  آموزشگاه در ساعات اداری تماس بگیرند و یا با کپی و تکمیل فرم ذیل آن را به آدرس basiratschool@yahoo.com  ایمیل نماینديا در همين پست اطلاعات را با آدرس ايميل شخصي تان ( از ايميل ديگران استفاده نفرماييد ) و شماره تماس به صورت پيام خصوصي درج فرماييد . لازم به یاد آوری است این اطلاعیه فقط شامل ساکنین شهرستان میانه است .

 به مدیریت محترم آموزشگاه  علمی زبان بصیرت

سلام علیکم با احترام   اینجانب ............. فرزند .............   به شماره ملی ............. با مدرک فوق دیپلم /لیسانس/ فوق لیسانس /آماده تدریس زبان انگلیسی در آن موسسه هستم .

 حق التدریس پیشنهادی ام ما به ازای هر جلسه تدریس ( ۹۰ دقیقه )  ................................. ریال .

 پیشنهاد تدریس در (سطح )  .............  را دارم  . داراي سابقه تدریس در مراکز آموزش زبان ۱-..........

۲- ........ ۳- .......... هستم . ( از متقاضیانی که سابقه تدریس دارند متعاقبا  گواهی لازم مطالبه خواهد شد .)

                                                                                    نام و نام خانوادگی / امضا / تاریخ

توضیحات ضروري موسسه :

۱-  پس از جمع آوری فرم های اعلام همکاری با بررسی شرایط اعلام شده ؛ حائزین شرایط دعوت  به همکاری خواهند شد . ۲ - آموزشگاه حسب  ضرورت و امکانات موجود در روزهای فرد یا زوج و یا ترکیبی از فرد و زوج کلاس دایر خواهد نمود . ۳- تدریس در موسسه تابع قوانین جاری آموزش و پرورش بوده همکار محترم ملزم به رعایت تعداد جلسات و زمان تخصیص داده شده به ترم  خواهد بود .۴ - روزهای پنجشنبه به احتمال قوی و روزهای جمعه به طور یقین کلاس زبان دایر نخواهد شد .


برچسب‌ها: دعوت به همکاری

ارسال توسط مدیر وب

مقرر شده است با تشكيل اولين كارگاه آموزشي از ۲۱/۵/۹۲ لغايت ۲۵/۵/۹۲ در اين واحد آموزشي الگوهاي برتر تدريس به همكاران محترم آموزگار معرفي گردد . در اين دوره كوتاه مدت منتخبي از الگوهاي تدريس جديد به قصد تغيير در رويكرد هاي آموزشي معرفي خواهد شد و در ادامه همكاران محترم مستمرا از روشها و فنون جديد معرفي شده بهره برده و به ارتقاي ياد گيري دانش آموزان كمك خواهند كرد .

لازم به توضيح است در اين روش ها محور  اصلي فعاليت دانش آموزان هستند و فعاليت هاي كلاسي معلمان در راستاي تسهيل امر يادگيري آنان است . اين روشها دانش آموزان را مسئوليت پذير بار مي آورند و آنها را در داخل تيمهاي آموزشي قرار داده توانايي هاي بالقوه آنها را بالفعل ساخته و توان علمي آنان را به محك ميگذارد  و .... در اين دوره آموزشي كادر با نحوه استفاده از ابزارهاي كمك آموزشي نيز بيشتر آشنا خواهند شد .



ارسال توسط مدیر وب

در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ :

- اولیای محترم اختیار دارند با اطلاع قبلی در کلاس درس فرزندشان حضور یافته و عملا در یک ساعت درسی روند آموزش را از نزدیک ملاحظه کنند

- تنها مدرسه شهر هستیم که از تدریس و شیوه های ارزشیابی مفاهیم درسی وفیلم بردار ی و امکان بررسی عملکرد ها را فراهم میسازیم . کادر آموزشی مدرسه با توجه به اعتماد بنفس بالا و برخورداری از توانایی های ارزشمند شان این امر را ممکن ساخته اند .

- طی سال آتی همه ی فراگیران پیش دبستانی تا ششم یاری داده خواهند شد تا در سر صف در تریبون کنفرانس درسی و غیر درسی( با محتوای تربیتی و آموزشی اختیاری ) حضور یافته اقدام به ارائه های خود بنمایند و از این طریق نحوه تعامل با دیگران و ابراز دیدگاههای خود را یاد بگیرند . این اقدام تمرینی است برای زندگی  بهتر و تمرینی است برای ابراز وجود.

-سال آتی به مانند سال های پیش با تامین کتاب های زیبا بنویسم  به زیبا یی خط تحریری آنان کمک خواهیم کرد و با انجام تمامی تکالیف نوشتنی مربوط به بنویسم در داخل کلاس فرصت بازی او در خارج از مدرسه را از فراگیران سلب نخواهیم کرد !

- انجام بازدیدهای شهرستانی از موزه های تاریخی و طبیعی مد نظرمان خواهد بود .تجربه سفر به زنجان و مراغه تایید میکند که دانش آموزان از این اردوها بسیار لذت میبرند .

-استفاده از نرم افزارهای آموزشی در داخل کلاس به وسیله کامپیوتر از اساسی ترین کارهایی است که به توسعه آن همت خواهد شد .

- دانش آموزان مدرسه با برخورداری از ۵۰ درصد تخفیف امکان حضور در کلاس های زبان طول سال را خواهند داشت .

- دانش آموزان ورودی کلاس اول  در آخرین روزهای تابستان برای مرور فعالیت های پیش دبستانی در آموزشگاه گرد هم خواهند آمد .

- همه ی پیش دبستانی ها با گذراندن تمامی واحد های کار فرصت استفاده از نرم افزارهای آموزشی مربوط به خود را خواهند داشت .به کارگیری شفاهی درست با تلفظ صحیح حداقل 2500 کلمه  در قالب جملات متفاوت مد نظر است .

- کلیه دانش آموزان از کتابهای غیر درسی علمی و ریاضی کمکی برخوردار خواهند شد و تمامی تکالیف مربوطه در مدرسه انجام خواهد شد .

- آموزش مهارت نوشتن  ( انشا) و سخنوری ( محاوره و مشاعره ) فقط در داخل کلاس  انجام و از ارجاع به منزل خوداری خواهد شد .

-  آموزش نقاشی و کاردستی زیر نظرمعلمان و فقط در کلاس درس اتفاق خواهد افتاد .

- کلاس های ریاضی پیشرفته برای پنجم و ششم از اوایل مهرماه با سوگیری قبولی در آزمون های علمی دایر خواهد شد و فرصت تست زنی گسترده برای دانش آموزان مهیا خواهد شد . و کارهایی دیگر و برنامه های متنوع جداگانه که ویژه این واحد آموزشی است .

مطمئن باشید این واحد آموزشی با هر تغییری رو به رشد عمل میکند . تغییر در شیوه های آموزشی و بهره مندی از آموزش های مشارکتی بین دانش آموزی از برترین انتخاب های ما است .

اعتماد شما به ما باعث شده  تا هر دم به تبدیل به احسن تر شدن روش هایمان بیاندیشیم و به بهبود فنون تدریس همت کنیم .

هیچ تغییری بی دلیل و هیچ تبدیلی بی مقصود نیست ! ما همواره به بازسازی و نو آوری در طرحها و برنامه هایمان فکر میکنیم . و در این مسیر گام برمیداریم .

 سالتحصیلی خوبی برای فرزندانتان آرزو میکنیم .


برچسب‌ها: برنامه های مدرسه, آموزش

ارسال توسط مدیر وب
 
تاريخ : ۹۲/۰۳/۱۲

 پيش دبستاني و دبستان پسرانه  بصيرت ؛  آموزشگاه زبان پسرانه بصيرت براي  تكميل كادر سالتحصيلي آتي خود دعوت به همكاري مي نمايد . بدين منظور فايل زير (روزمه ) را دانلود پس از تكميل به آدرس ايميل زير ارسال فرماييد . نیروهای مورد نیاز دبستان و پیش دبستان از بین دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر با اولویت گرایش آموزش ابتدایی و فارغ التحصیلان رشته  زبان انگلیسی با اولویت مترجمی پذیرش خواهند شد . پذیرش از بین نیروهای بومی انجام خواهد گرفت و اولویت با دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر با شرایط و  احراز توانایی های مندرج در روزمه خواهد بود .

لطفا قبل از هر اقدامی شرایط کار در این موسسه را  از لینک زیر مطالعه کنید . 

http://basiratschool.blogfa.com/page/estekhtam

(در صورت احراز شرایط فرم رزومه را از لینک زیر د انلود  بدون هیچگونه تغییری در قالب فرم ؛ آن تکمیل و به آدرس ایمیل ذیل ارسال نمایید.به ایمیل شما اعلام وصول خواهد شد . بعد از اعلام وصول در صورتی که با درخواست شما موافقت شده باشد دعوتنامه ارسال میگردد . لطفا بعد از اعلام وصول  پیگیری مجددی ننمایید و منتظر دعوت به همکاری باشید . چنانچه دعوت به همکاری به هر دلیلی ممکن نباشد مراتب عرض 20 روز کاری به شما اطلاع داده خواهد شد .)

http://basiratschool.persiangig.com/document/rezobasirat.doc/download

                                     آدرس ایمیـل : basiratschool@yahoo.com

براي ارسال رزومه فقط از ايميلي استفاده كنيد كه مخصوص خودتان هست  پي گيري امور مربوط به دعوت به همكاري فقط از طريق همان ايميل صورت خواهد گرفت . انجام مراحل گزينش اداري  و زمان درخواست مدارك از پذيرفته شدگان به همان ايميلي كه عنوان شد اطلاع رساني خواهد شد . در اين مقطع نيازي به ارائه مدارك نمي باشد . در خصوص دعوت به همكاري اولويت پايه  مدرك تحصيلي و نوع گرايش ؛ معدل تحصيلي ؛ سابقه كار مفيد مرتبط و تاييد شده ؛ داشتن مدارك معتبر براي  مهارت هاي ثبت شده در رزومه و ...........  از جمله پارامترهايي است كه سهامداران بر مبناي آن انتخاب نيرو خواهند نمود لذا نيازي به اقدامي غير از اين مجرا و مسير نميباشد . لطفا از هر اقدامي ديگر پرهيز فرماييد.                     
                        تذكر :  لطفا از مراجعه حضوري پرهيز فرماييد .

 


 تلفن های متعدد کسانی که داوطلب همکاری بودند برآن داشت تا توضیحی در این باب عرض نماییم و آن اینکه این موسسه همه ساله پیشتر از موعود با آپلود روزمه از داوطلبان همکاری اطلاعات جمع آوری میکند و برای سال آتی خود تمهید مقدمات می نماید . ما در سال جاری تحصیلی به نیروی انسانی نیازی نداریم ؛ برای سال تحصیلی اتی در حال جمع آوری رزومه و اطلاعات داوطلبان همکاری هستیم .

عنایت فرمایید ؛ روزمه هایی که فاقد عکس باشند یا ناقص تکمیل شده باشند  بررسی نمیشوند . باید توجه فرمایید که تکمیل رزومه به منزله قبول همکاری و دعوت نیست ؛ داوطلبان همکاری در خرداد ۹۳ از کم و کیف جذب نیرو وسیله همین سایت مطلع خواهند شد . چنانچه شما جزو  مدعوین به همکاری باشید پیشتر با تلفن شما تماس گرفته خواهد شد و به دیدار حضوری دعوت خواهید شد . انتخاب نیروی سازمانی این موسسه با نظر هیات موسس و بر اساس مستندات رزومه و با لحاظ اولویت های لازمه است ؛ ترجیح افراد فقط بر اساس میزان مهارت ها؛ گواهی های مرتبط  و نوع دانش ورشته های تحصیلی آنهاست .

 این موسسه برای هیچ کسی غیر از نیروهای خود معرفی به کلاس کار آموزی یا فرم معرفی به گزینش برای اخذ صلاحیت تدریس ارائه نمیکند . حسب تصمیم هیات موسس این واحد آموزشی از این موضوع جدا معذور است .


برچسب‌ها: رزومه, همكاري, بكارگيري

ارسال توسط مدیر وب

متین قربانی از کلاس پنجم در جشنواره تخم مرغ های رنگی که در آستانه عید برگزار شده بود جزو منتخبین جشنواره بود . مجری جشنواره با حضور در مدرسه با اهدای کادو از حضور وی در جشنواره تجلیل و قدر دانی کرد . مدیر آموزشگاه هم ضمن تبریک با تقدیم کادویی از قربانی به خاطر موفقیت اش در سر صف دانش آموزان قدردانی نمود .  

متین قربانی از کلاس پنجم دبستان غیر دولتی بصیرت

سایر دانش آموزان مدرسه نیز در مسابقات قرآن و نماز ٬ سرود منطقه رتبه های سوم و پنجم و چهارم داشتند که ذیلا اسامی آنها را اعلام میداریم و به زودی عکس دسته جمعی از آنها را در این آپلود میکنیم .

علی ناصری قرائت قرآن - علی داوودی قرائت قرآن - محمد جواد نصیری نماز عملی - علی علیزاده نماز عملی - متین قربانی نماز عملی و گروه سرود مدرسه با سرود وطنم ای ایران

از همه ی دانش آموزان منتخب در مسابقات با اهدای لوح تقدیر شده است به زودی جوایز منطقه ای آنان نیز تقدیم خواهد شد .

برندگان مسابقات

برندگان گروه سرود


برچسب‌ها: تجلیل, مسابقات, نماز, سرود

ارسال توسط مدیر وب
خبر اول :

 مسابقه پیامکی برگزار و دانش آموز آقای آرمین رضایی از کلاس  چهارم با بهترین پیامک انتخاب شدند . داوری این انتخاب با دانش آموزان کلاس سوم بود . بنده پیامک ها را به جمع دانش آموزان و خانم قوطاسلو آموزگار محترم کلاس سوم ارائه کردم و بعد از تبادل نظرهای لازم آنها دست به انتخاب زدند . متن پیامک آرمین این بود : هر کلاس یک پله از نردبان پیشرفت و ترقی است ؛ پس با دقت از این پله ها بالا برویم .

برای کسب اطلاع از موضوع پیامک و مسابقه پیامک روی لینک زیر کلیک کنید

http://www.basiratschool.ir/post-240.aspx

خبر دوم : دانش آموزان مدرسه کلاس به کلاس در روزهای دهه فجر برنامه اجرا میکنند . هم از این مراسمات و هم از سایر مناسبت ها عکس هایی از دانش آموزان به زودی روی سایت قرار خواهد گرفت .

خبر سوم : چهار شنبه  ۱۸/۱۱/۹۱ساعت ۳ با اولیای دانش آموزان پسر پیش دبستانی و ساعت ۴ بعد از ظهر با اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان جلسه ای خواهیم داشت . در این جلسه موضوع آموزش های دیجیتال و نرم افزاری مورد بحث قرار خواهد گرفت .

خبر چهارم : مقرر شده است به صورت پیامکی دانش آموزان مدرسه بهترین و خوش اخلاق ترین دوست خود را معرفی کنند ! از منتخب این پیامک ها تجلیل خواهد شد . هر دانش آموز میتواند فقط یک نفر غیر همکلاسی خود را معرفی کند . قوانینی بر این انتخاب حاکم خواهد بود که حضورا به اطلاع همه ی دانش آموزان رسیده است .


برچسب‌ها: پیامک, سابقه

ارسال توسط مدیر وب

مسابقه پیامکی  با عنوان (( بهترين جمله در مورد كلاس درس)) از چند روز پیش به دانش آموزان اعلام شده است . دانش آموزان مدرسه پیامک های خود را به  شماره ۰۹۱۴۴۲۳۴۱۰۵  ارسال خواهند نمود . بهترین پیامک  انتخاب و  در ایام دهه ی فجر به دانش آموز منتخب ( پیامک منتخب ) جایزه ای تقدیم خواهد شد . 

هیچ یک از پیامک ها نباید اسم و فامیلی از فرستنده  داشته باشد . صرفا شماره همراهی که از آن پیامک ارسال میکنند برای شرکت در قرعه کشی کافی خواهد بود . همچنین پیامک نباید بیش از یک جمله باشد . باید کوتاه و با معنی باشد . 

دیروز دانش آموز ساعی مدرسه از دست مدیر مدرسه و آموزگاران خود جوایزی دریافت کردند اما اهدای جایزه دوربین همچنان منتظر بالا رفتن امتیاز دانش آموزان است . 

 بجه ها به هوش باشند ! به همین زودی امتیازاتشان جمع آوری و اهدای دوربین صورت خواهد  گرفت تا میتونند امتیاز جمع کنند و تلاش کنند .


برچسب‌ها: پيامك, مسابقه, كلاس

ارسال توسط مدیر وب
داوطلبان همکاری با این موسسه که بعد از دریافت روزمه آنان به آدرس ایمیلشان دعوت نامه ارسال شده است میتوانند برای پی گیری مراحل بعدی اقدام نمایند .

- معرفی برای شرکت در کلاس های کار آموزی پایه تعیین شده

-  تکمیل فرم وطی مراحل گزینش برای آن عده از داوطلبان محترم آقا و خانم که سابقه تدریس و گزینش  ندارند

- اعلام شرایط کار در موسسه و تعهدات متقابل

- ارائه مدارک لازم داوطلب به همراه یک قطعه عکس رنگی سه در چهار ( سیاهه مدارک به ایمیل تان ارسال شده است )

- ارائه اطلاعات تکمیلی و بازدید از محل کار و ......  بخشی از مسائل هست که در پی گیری اول بدان اقدام خواهد شد .

 در ادامه مطلب با وارد کردن رمز تخصیصی به سایت وارد و نسبت به دریافت اطلاعات کافی اقدام کنید


برچسب‌ها: دعوت به كار, بكارگيري

ادامه مطلب...
ارسال توسط مدیر وب

يادش بخير بابا نان داد ... بابا آب داد ... يادش بخير بابا ... يادش بخير صبح اول وقت پاي تنور نانوا بود تا بچه هاش گشنه نمونن . سلامت باشن باباهايي كه هنوزم همينطور ميكنن و ميرن اول صبحي نون داغ ميارن واسه بچه هاشون .

اين مطلب رو به زبان محاوره نوشتم ....آخه نميشد خيلي پيچوندش . ببخشين ؛ معذرت ؛ آخه از لذت مي افته اگر نون رو داغ داغ نخورين ! نوشتن اش هم همينه بايد داغيشو حفظ ميكردم

نانش هم انصافا نان بود ها !!! شما هم نوش جونتون .

عکس هایی از بازدید دانش آموزان کلاس اول و پیش دبستانی از نانوایی را ببینید .

رفته بودند بازدید وقتی برگشتند  عجب دیدنی بود ! هر کدام یه بربری به دست ! اوه چه کرده این آقا شاطر مهربون ما  شرمندمون کرده آخيييي

ما هم عکسشو میزاریم به یادگار رو وبمون ميمونه و هر وقت ديديم يادش ميكنيم  .

ممنون آقا شاطر مهربون دست گلت درد نكنه

راستش بابا نانوا بربري داد ها !  حالا كي بلده نون بربري بپزه دستش ببره بالا

اين آموزش خارج از مدرسه با همكاري مربي پيش دبستاني خانم خدابنده معلم هاي كلاس اول و دوم خانمها محمدي و عابدي به انجام رسيد از همكاران محترم بسيار بسيار سپاسگزارم .  


برچسب‌ها: آموزش, نان, پيش دبستاني و دبستان غير دولتي بصيرت

ارسال توسط مدیر وب

۲۹ شهریور کلیه دانش آموزان پیش دبستان و کلاس اولی ها با حضور در مدرسه در جشن شکوفه ها شرکت خواهند نمود. در چنین روزی با استقبال از دانش آموزان و برگزاری جشن با حضور تمامی کادر مدرسه به استقبال نو آموزان خواهیم رفت.  ۵۰ نفر از دانش آموزان و نو آموزان در این جشن شرکت خواهند نمود.

پیشاپیش آغاز سالتحصیلی جدید را به همکاران محترم ؛ اولیای گرامی ؛ دانش آموزان و نو آموزان عزیز تبریک میگوییم.



ارسال توسط مدیر وب

از خانم ها معصومه قوطاسلو اموزگار کلاس سوم ؛ اعظم شامی آموزگار کلاس چهارم و صغری کاظمی آموزگار کلاس پنجم این مدرسه به خاطر شایستگی های آموزشی طی مراسمی ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۷/۴/۹۱ در سالن اجتماعات اداره ی منطقه تجلیل و قدر دانی میشود .



ارسال توسط مدیر وب
 
تاريخ : ۹۱/۰۴/۰۶

با تغییر دامنه وب از COM به IR اسم وب را نیز با حذف نشانه _ تغییر دادیم تا تایپ آن آسانتر گردد . هم اینک با آدرس جدید ما یعنی : WWW.BASIRATSCHOOL.IR  به سایت ما وارد شده اید . از حضورتان در وب مدرسه خوشحالیم .آدرس قبلی ما در حال حاضر تعطیل شده است .

آدرس قبلی ما بود :WWW.BASIRAT-SCH.COM 



ارسال توسط مدیر وب

از تابستان خود چگونه استفاده می کنید ؟   تابستان و کلاس های خنک مدرسه ما ........... به تابستانه متنوع مدرسه بصیرت دعوتید .    

برای این که دانش آموزان و اولیای محترم بتوانند از خدمات تابستانه آموزشگاه بهره مند شوند شهریه های نازل و با تخفیفی منظور شده است . آموزشگاه از این رهگذر در پی انتفاع ویژه ای نیست .حسب ماموریت ذاتی موسسه ما در پی آن هستیم که قدری در گذران سالم و با نشاط تابستان کمک دانش آموزان و اولیا باشیم لذا شرکت در کلاس ها از هر مدرسه ای که باشند آزاد است!

1-  كلاسي ويژه براي والدین جهت معرفي سايت هاي آموزشي و استفاده از منابع آموزشي موجود در اينترنت و معرفي وب سايت های مدارس و مدرسه بصیرت جهت استفاده از آن . ( مخصوص كساني كه در منزل رايانه وخط اينتر نت داير دارند)  .  در این کلاس آدرسهای اینترنتی مناسب به صورت کپی شده در اختیار اولیا قرار خواهد گرفت و نحوه استفاده از این سایت ها آموزش داده خواهد شد   2 جلسه   و    شهريه  2000  تومان

2-  روانشناسي یاد گیری كودك ( مخصوص اولياي دانش آموزان ) 3 جلسه      شهريه 1500 تومان

3-  مشاعره و حفظ شعر مخصوص دانش آموزان و  والدين ( با امکان حضور داوطلبانه والدين همراه فرزندان ) 10 جلسه شهريه 5000 تومان

4- آموزش شطرنج  همه ي گروههاي سني  دانش آـموزي      10 جلسه     10000  تومان

5- زيبا نويسي با مداد ( اول تا پنجم )  10 جلسه   با كتب كمك آموزشي همان پايه       7000  تومان

6- آموزش كاردستي با ابزار 5 جلسه   5000 تومان

7-  رياضي  همه ي پايه ها 20  جلسه شهريه 20000  تومان

8- زبان مكالمه طبق شهريه دولتي همه ترمها با تخفيف تابستانه

9-  زبان درسي و گرامر  شهريه 10 جلسه 20000 تومان

10-كلاس هاي هنري ( نقاشي – جعبه سازي و  .......... ) براي همه سنين 10 جلسه 15000 تومان

11- آموزش قرآن فقط درست خواني و روان خواني   10 جلسه   شهريه  5000   تومان

12- كلاس آموزش نحوه نوشتن انشا ( مخصوص پايه هاي سوم ابتدايي تا سوم راهنمايي 2) 3 جلسه  شهريه 3000  تومان

13- يك روزشاد و  گردش با والدين به همراه  مسابقه طناب كشي و ماست خوري بچه ها ي دانش آموز به همراه والدین در محل اردوگاه شهيد ناصري ( شركت براي عموم به شرط همراهي دانش آموز و والدين آزاد است )

14- يك روز كوه پيمايي ( شركت عموم دانش آموزان همراه يكي از والدين آزاد است . حركت صبح ساعت 6 برگشت ظهر ساعت 12  صبحانه در كوهستان

15- کلاس کامپیوتر  آموزش کامل به کارگیری همراه با آموزش word

16- کلاس های زبان 5 ساله ها و بخوانیم مخصوص کلاس اولی های سال آتی و ....................   باز هم خبر بگیرید !!!

سال آتي : مثل سال جاري كليه دانش آموزان چند درس از بخوانيم  پايه بالاتر را تند خواني و روان خواني خواهند نمود تا سال بعد در بدو ورود به مدرسه در خواندن دچار مشكل نباشند .  - هر يك از دانش آموزان در كلاس هاي درس يك موضوع از مسائل اجتماعي را به اختيار خود كنفرانس خواهند داد

- هر يك از دانش آموزان در سر صف حداقل دو بار سخنراني خواهند نمود و از ديدگاه خود در خصوص مطالب ارائه شده وسيله خودش دفاع خواهد كرد

- كلاس اولي ها حداقل 800 كلمه جديد  ليست شده را تند خواني و با 600 كلمه چند سيلابي جدید جمله خواهند ساخت تا گنجينه لغاتشان تقويت و امکان راحت صحبت کردن به زبان فارسی را تامین کنند .

- دانش آموزان كلاس ها به دو گروه درسي تقسيم خواهند شد و كتابهاي كمك آموزشي مناسب گروههاي الف و ب تهيه خواهد شد تا گروه هاي رقيب با حفظ  رفاقت در حل تمرينات به هم كمك كنند تا تعامل بيشتري در بين دانش آموزان فراهم گردد .

- از تعدادي كتب كمك درسي براي حل تمرينات اضافي در وقت مدرسه استفاده خواهد شد . این تمرینات که معمولا خارج از کتاب است به منزل ارجاع نمیشود

سال آتي مثل همين سال دانش آموزان از نوشتن تكاليف و تمرينات در منزل منع خواهند شد و كليه تمرينات كتابهای بنویسم فقط در داخل كلاس انجام خواهد شد . املا خارج از متون تدریس شده گفته خواهد شد تا یادگیری و توسعه خزانه لغات دانش آموزان بیشتر تامین گردد .

- مشاعره در همه ي كلاس ها داير خواهد بود . ودر انتهای سال مسابقه شعر خوانی در پایه های اول تا پنجم با حضور والدین  برگزار خواهد شد . کلاس اولی ها حداقل 20 بیت شعر حفظ خواهند کرد و در مسابقه شرکت خواهند کرد.

- تمامي فارغ التحصيلان بين پايه اي مدرسه جهت آشنایی با آداب اجتماعی و مقررات رانندگی  با قوانين راهنمايي و رانندگي آشنا خواهند شد . این قوانین تدریس خواهد شد .

- هر يك از دانش آموزان مدرسه در يكي از كميته هاي دانش آموزي ( مطالعه – علمي – فرهنگي – مناسبتها – بهداشت- مسابقات- مشاعره- نجوم – رباتيك - ....... )  عضو فعال خواهد شد .

- در صورت تصویب دوباره انجمن اولیا و مربیان همچنان تغذيه در در مدرسه ادامه خواهد داشت ودانش آموزان در ساعات ورزش از باشگاه ورزشي برخوردار خواهند بود .

- برای سال آتی تحصیلی اردوي مراغه و بازديد از مراكز تاريخي آن شهر به همراه والدين تدارك ديده خواهد شد .

-  به قصد تربیت بهتر و مسئولیت پذیری دانش آموزان چند روز از سال دانش آموزان مدرسه را اداره خواهند كرد و كادر مدرسه براي اين مسئوليت آنها را همراهي خواهند نمود

- شوراي دانش آموزي مدرسه فعالتر شده و گروههاي نمايش و سرود مدرسه در مسابقات منطقه اي شركت داده خواهند شد .

-  به همت خويش و الطاف الهي همچون سال جاري معلمان مدرسه در جشنواره هاي تدريس خوش خواهند درخشيد و باز هم رتبه هاي برترين تدريس ها و برترهاي كلاس هاي ضمن خدمت را به خود اختصاص خواهند داد . همت همه ی کادر بر این است این برازندگی ها را دوباره تجدید کنند

- دانش آموزان به مسائل ديني توجيه و به آموزش عملي نماز در تمام پايه ها اهتمام خواهد شد . و هم زمان با رشد معنوی آنها برای شرکت آنها در جشنواره خوارزمی مثل سال جاری اقدام خواهد شد .

- دانش آموزان مدرسه از جشن هاي ماهانه تولد برخوردار خواهند شد . شركت والدين در مراسمات و اعياد وجشن ها آزاد خواهد بود .

- اردوهاي دانش آموزي درون شهری و برون شهری همراه والدين يا برادر و خواهر راه اندازي وبرگزار خواهد شد .

شناگرخوبی هستيد ؟به آب بزنيد ما هم همراه شما هستیم  آدرس ما : اندیشه انتهای خیابان بهار مولوی 7  دبستان و پیش دبستان غیر دولتی بصیرت    www.basirat-sch.com



ارسال توسط مدیر وب

مشاعره  ( تمام گروههای سنی )

 نقاشی و طراحی 

 آموزش قرآن 

 آموزش زبان انگلیسی گرامر و مکالمه (تمام سطوح و تمام پایه ها)

 آموزش جعبه سازی و طراحی روی پارچه 

 آموزش کامپیوتر

 زبان انگلیسی مکالمه ویژه ۵ ساله ها 

 آموزش علوم و ریاضی تمام سطوح و تمام پایه ها

 اموزش بخوانیم مخصوص وردی های کلاس اول (سالتحصیلی آتی )



ارسال توسط مدیر وب
 
تاريخ : ۹۱/۰۳/۰۲

امروز(۲/۳/۹۱) به علت گرد و غبار بيش از حد موجود در هوا مراكز آموزشي تعطيل است .



ارسال توسط مدیر وب
 
تاريخ : ۹۱/۰۳/۰۱

چند روزي بود دانش آموزان كلاس پنجم دعوتم ميكردند تا شاهد مشاعره ي آنها باشم .دقايقي در كلاسشان حاضر شدم ؛ خيلي لذت بردم از مشاعره كلاس پنجمي ها  . شعرهايي سرودند كه خيلي گوش نواز بود . من با شعري مختوم به (د) شروع كردم و بچه ها ادامه دادند .... دست مريزادي به بچه هاي كلاس و خانم  معلمي كه براي لطافت احساس تلاشي نو كرده بودند عرض كردم . كلاس را در حالي ترك كردم كه ذهنم  به يكباره مشغول اين نكته شدكه چقدر شاعر ميتوان تربيت كرد اگر در مدارس در ساعاتي از درس ادبيات به مشاعره بپردازيم و بدان اهميت بدهيم !

همان لحظه چيزي به ذهنم رسيد ! آره سال بعد كلاس هاي دوم تا ششم را در مسابقه اي به همين عنوان شركت ميدهيم ! شايد منم از بچه ها چند بيتي ياد بگيرم   !!‌



ارسال توسط مدیر وب

  سخن اول : با توجه به استعداد رياصي هر دانش آموزي كتاب تمرين كار مناسب وي را تهيه و در اختيارشان قرار ميدهيم . پيش بيني ميشود هر كلاس حداقل به دو گروه  و به دو سطح تقسيم گردد . با اين شيوه همراه با ارتقاي توان رياضي دانش آموزان آنها ميتوانند تغيير گروه بدهند .

سخن دوم : به پيشنهاد خانم كاظمي آموزگار پايه پنجم  مدرسه براي اين كه تنوع آموزشي بيشتري در كلاس ها رواج يابد مقرر شد سالتحصيلي آتي در هر يك از كلاسهاي درس  برگ مخصوصي جهت ثبت ابتكارات دانش آموزان و معلمان مدرسه نصب گردد و هر اقدام خلاقانه اي در آن قيد و در ديد رس قرار گيرد .

ديدگاه كارشناسي : اين امر موجب خواهد شد دانش آموزان و معلمان همواره به اين فكر كنند كه ميشود بهتر از روز قبل عمل كرد و همين كافيست تا تحرك بيشتري بوجود آيد و تلاش ها براي ياد دادن و ياد گرفتن فزوني يابد !



ارسال توسط مدیر وب

تجربه سال هاي خدمتم  تاييد كرده است كه ناتواني فراگيران (در روان  خواني و تند خواني فارسي / بخوانيم ) در روزهاي آغازين مدرسه (مهرماه ) ؛ غالبا موجبات سرشكستگي دانش آموز ان را فراهم ساخته  و نا اميدي و ياس را در نزد آنان سبب گردد . اين ناميدي ها دستمايه بي علاقگي وي به دروسي ديگر مثل ؛ علوم و رياضي شده اسباب دلزدگي از تحصيل را موجب ميگردد ...... طبيعي است كه اصلاح اين مشكل سخت تر از پيشگيري آن است . براي حل اين مشكل مدتها مطالعه شد .

راه حلي يافتيم ؛ به اين نحو كه دانش آموزان تمام پايه ها ۴ درس از بخوانيم سال بعد را با آموزش معلم كلاس خود رو خواني و روان خواني كنند ! در اين راستا موضوع در شوراي معلمان مطرح شد . با تصويب شوراي معلمان  به اتفاق همه ي همكاران از نيمه دوم ماه ارديبهشت شروع به آمورش نموديم .  هم اينك روان خواني و صحيح خواني دروس انتخاب شده  تامين شده است ؛ همكاران تلاش ميكنند با تمرين بيشتر و امورش شيوه هاي تند خواني سرعت در خواندن نيز حاصل گردد .

با اين اقدام پيشگيرانه دانش آموزان را مهياي استقبال از مهرماه آتي نموده ايم .



ارسال توسط مدیر وب

خانم کاظمی آموزگار کلاس پنجم این آموزشگاه موفق به کسب مقام اول منطقه در جشنواره الگوهای برتر تدریس شدند . این موفقیت نشان از برازندگی های علمی ایشان در امر تدریس و کلاسداری دارد . ضمن آرزوی موفقیت ایشان و تبریک این توفیق بزرگ  امیدواریم در رقابت اخیری که در سطح استان در جریان است رتبه اول استانی را نیز کسب نمایند .

 



ارسال توسط مدیر وب

موفقیت های جدید همـــکاران ارجمندم  خانمها کاظمی و قوطاسلو

خانم  صغری کاظمی آموزگار پایه پنجم  و معصومه قوطاسلو آموزگارپایه سوم در آزمون نهایی کلاس کار آموزی معلمان منطقه (۱۳۹۰) موفق به کسب بالاترین نمره شدند . این موفقیت چشمگیر را که نشان از برازندگی  شغلی و توانایی علمی آنان دارد به حضورشان تبریک عرض میگوییم .

با خبر شدیم نمونه ی طراحی  آموزشی خانم قوطاسلو در سطح منطقه جزو نفرات منتخب قرار گرفته است . این موفقیت  دوباره را تبریک گفته  منتظر درخشش های دیگر ی میمانیم .بنده به توانایی آنان اعتماد دارم . موفقیت های آنان مایه مباهات و افتخار اینجانب هست . همکارانی که باید به همت و تلاش آنها بالید و به افتخار آفرینیشان احسنت گفت .



ارسال توسط مدیر وب
 
تاريخ : ۹۰/۱۰/۲۰

با حضور آقای هدایتی در مدرسه طبق وعده داده شده کارکنان مدرسه نسبت به چگونگی برگزاری جشنواره خوارزمی توجیه شدند . ایشان با ارائه نمونه هایی به توضیح نحوه کار دانش آموزان و چگونگی همراهی مربیان پرداختند .

 



ارسال توسط مدیر وب

ساعاتی بعد از تشکیل جلسه امروز انجمن اولیا و مربیان (۱۸/۱۰/۹۰) طی تماس تلفنی با آقای هدایتی  موضوع دعوت انجمن ابلاغ و موافقت ایشان جهت حضور در جمع کادر برای توجیه آنها در خصوص جشنواره خوارزمی کسب شد فردا انشالله ساعت ۱۰ صبح جلسه به منظور فوق و نهایتا توجیه دانش آموزان و شرکت آنها در جشنواره تشکیل خواهد شد در ادامه مطلب چند روز اتی ماحصل جلسه اعلام میگردد .



ارسال توسط مدیر وب

دانش آموزان کلاس های چهارم و پنجم مدرسه به همراه معلمان مربوطه امروز در آزمایشگاه مرکزی حضور یافته نسبت به انجام آزمایشات کتاب درسی خود در این فضای علمی اقدام نمودند . در این  کار عملی آقای هدایتی کارشناس و مسئول واحد شخصا با دانش آموزان همراهی و نسبت به پیاده کردن آزمایشاتی که برای دانش آموزان جذابیت داشت اقدام نمودند . همین جا فرصت را غنیمت شمرده از تلاش و زحمات ایشان و همکاران محترم قدر دانی میکنیم .



ارسال توسط مدیر وب

با همكاري سازمان آتش نشاني شهر و هماهنگي مدير مدرسه تعدادي از اولياي محترم دانش آموزان موفق شدند در كلاس يك روزه اي در تاريخ ۲۸/۹/۹۰ درمحل سازمان آتش نشاني شركت نمايند. در اين كلاس خانم هاي آموزگار مدرسه نيز شركت داشتند.  از همكاري سازمان آتش نشاني و مدير واحد آتش نشاني شهرك انديشه آقاي حاصلي تشكر ميكنيم. عكس هايي از آموزش را در زير مي بينيد.

   

تصاويري از كلاس و آشنايي با امكانات و تجهيزات آتش نشانان - تصوير پاييني خاموش كردن كپسول گاز



ارسال توسط مدیر وب

 در پي همآهنگي حضوري با كارشناس واحد پژو هشسراي منطقه تعداد ۲۱ نفر از دانش آموزان كلاس هاي سوم تا پنجم مدرسه جهت شركت در آموزش هاي رباتيك به پژوهشسرا معرفي شدند . براي دانش آموزان مدرسه آرزوي موفقيت ميكنيم .



ارسال توسط مدیر وب

اسلایدر

دانلود فیلم